MUSTAFA KORAL
![Mustafa KORAL](/comments-files/images/editor-images/2113/mustafakoral%20kopya.jpg)
1957’de Eyüp’te doğan Koral, ilk ve ortaokulu Eyüp’te, liseyi Sağmalcılar Lisesinde okumuştur. 1983 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun olmuştur. O tarihten itibaren Gaziosmanpaşa’da mimarlık hizmetlerine devam etmektedir. Kendisine ait şirketin müdürüdür. Evli ve 3 çocuk babası olup, 1 torunu vardır. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında kurucu üye olup, şu anda Beşyüzevler Spor Kulübü Başkanı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Onur Kurulu üyesidir.