İmar BannerHoş Geldin RamazanKentsel Dönüşüm İle Geleceği İnşa EdiyoruzKovid

Kazım Karabekir Mahallesi’ne PTT Şubesi Müjdesi

geri
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Kazım Karabekir Mahallesi Semt Konağı’nda hizmet verecek olan PTT şubesinde incelemelerde bulundu.

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından yaptırılan Kazım Karabekir Mahallesi Semt Konağı’nda hizmete girecek olan PTT şubesi açılışa hazırlanıyor. İç dekorasyon çalışmaları tamamlanan şube, çok yakında vatandaşlara hizmet vermeye başlayacak. Gaziosmanpaşalılar, PTT’ye ait tüm işlemleri yeni ve modern şubeden kolayca gerçekleştirme imkanına kavuşacak.

510 m² alanda inşa edilen Kazım Karabekir Semt Konağı’nda tüm fonksiyonlar tamamlandığında Aile Sağlığı Merkezi, Muhtarlık, PTT Hizmet Noktası, Gaziosmanpaşa Belediyesi İletişim Bürosu ve 112 Acil Yardım İstasyonu hizmet verecek. Türk mahalle kültürü ile modern mimari anlayışını buluşturan semt konağı, hizmetlere nitelik, mahalleye ise önemli prestij kazandıracak. Birçok servisi bünyesinde bulunduracak olan semt konağı, vatandaşların hizmetlere ulaşımını kolaylaştıracak.


Kazım Karabekir Mahallesi’ne PTT Şubesi MüjdesiKazım Karabekir Mahallesi’ne PTT Şubesi MüjdesiKazım Karabekir Mahallesi’ne PTT Şubesi MüjdesiKazım Karabekir Mahallesi’Ne Ptt Şubesi Müjdesi