Kentsel Dönüşüm İle Geleceği İnşa EdiyoruzSanat Akademisi Kayıtları BaşladıSpor Akademisi Hazırlık KursuDiyetisyenKovid

Kardeş Belediyemiz Havsa Belediyesi’ne Teknik Destek Sağlıyoruz

geri
Gaziosmanpaşa Belediyesi, kardeş belediye olan Havsa Belediyesi’nin, yeşil alan düzenleme, peyzaj ve yeni park projelerine teknik destek sağlıyor.

Park ve bahçelerin arazi yapısını inceleme, parkları düzenleme ve peyzaj çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunmak için Gaziosmanpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Peyzaj Mimarları H. Burçin Kondal, Ahmet Sapancı ve Melike Koç Tutar, Edirne’nin Havsa ilçesine gittiler.

Havsa Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ile birlikte şehir içi park bahçeleri ve park yapılabilecek alanları dolaşan heyet, ilçede incelemelerde bulundu. Saha gezisinin ardından Gaziosmanpaşa Belediyesi teknik ekipleri, Başkan Balkan ile mevcut park ve bahçelerin bakım ve güzelleştirilmesinin yanında yeni park alanlarının projelendirilmesine destek vermek üzere görüşmeler gerçekleştirdi.

Havsa Belediye Başkanı Balkan, kardeş belediye olan Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin teknik katkılarıyla parklarda yeni düzenlemeler hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirtirken, geçtiğimiz aylarda Havsa’yı ziyaret eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’ya desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Kardeş Belediyemiz Havsa Belediyesi’ne Teknik Destek SağlıyoruzKardeş Belediyemiz Havsa Belediyesi’ne Teknik Destek SağlıyoruzKardeş Belediyemiz Havsa Belediyesi’ne Teknik Destek SağlıyoruzKardeş Belediyemiz Havsa Belediyesi’ne Teknik Destek SağlıyoruzKardeş Belediyemiz Havsa Belediyesi’Ne Teknik Destek Sağlıyoruz