Aralık Vergi Yapılandırma Banner

Küçükköy’de Yeni Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının İnşaatına Başlanıyor

geri
Küçükköy Polis Merkezi Amirliği ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası’nın yapımı için çalışmalar başladı. Yeni emniyet binası, 2021 yılında hizmete girecek.

İçişleri Bakanlığı tarafından Gaziosmanpaşa‘ya yapılacak olan Küçükköy Polis Merkezi Amirliği ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası için inşa süreci başladı. İstanbul Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ihalenin ardından yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. 

Yeni emniyet binası, Şemsipaşa Mahallesi İstanbul Caddesi üzerine inşa edilecek. 5.844 m² toplam inşaat alanında sahip olan proje, 7 kattan oluşacak. Yapılacak hizmet binasında; polis karakolu, İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet birimleri, eğitim ve toplantı salonları ile kapalı otopark yer alacak. 18.861.000 TL yatırım bedeli bulunan proje, 2021 yılında tamamlanarak İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün kullanımına tahsis edilecek.

Küçükköy’de Yeni Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının İnşaatına BaşlandıKüçükköy’de Yeni Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının İnşaatına BaşlandıKüçükköy’de Yeni Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının İnşaatına BaşlandıKüçükköy’de Yeni Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının İnşaatına BaşlandıKüçükköy’De Yeni Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının İnşaatına Başlandı