Aralık Vergi Yapılandırma Banner

Bakan Kasapoğlu, Farika Kitaplı Kahve'de Gençlerle Buluştu

geri
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziosmanpaşa'da hizmet veren Farika Kitaplı Kahve'de gençlerle sohbet etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin geçtiğimiz sene hayata geçirdiği Farika Kitaplı Kahve'de gençlerle buluştu. Bakan Kasapoğlu’na Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta eşlik etti. Kütüphanede incelemelerde bulunan Bakan Kasapoğlu, gençlerle de sohbet etti.

KASAPOĞLU: “BÖYLE BAŞARILI PROJELERİ GÖRDÜKÇE MUTLU OLUYORUZ”

Gençliğin umutları olduğunu ve onlar için çeşitli projeler yaptıklarını belirten Bakan Kasapoğlu, "Harika bir ortamı gördüm burada. Küçükköy'de yarı olimpik havuz merkezimizin temelini de attık. Her alanda Gaziosmanpaşa Belediyesi ile ciddi iş birliğimiz var. Gerek sportif gerekse gençlik için işbirliği bunlar. Bugün çok önemsediğimiz bir projenin yerindeyiz. Başkanım ve ekibini tebrik ediyorum. Bu mekanların arttırılması için bakanlık olarak ciddi destekler veriyoruz. Böyle başarılı projeleri gördükçe mutlu oluyoruz. Buradaki gençler de çok mutlu. Salgın nedeniyle kısıtlı giriş var ama salgın sonrası inşallah bunları genişleteceğiz. Gençlik bizim umudumuz. Böyle projeleri destekliyoruz" ifadelerini kullandı.

USTA: "GENÇLERİMİZ HER ŞEYİMİZ"

Genç bir spor bakanına sahip oldukları için mutluluk duyduğunu aktaran Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ise şunları söyledi: "Gençliğin başında genç bir bakanımız olunca söylemlerinden ve desteklerinden heyecan duyduk. Sermayemiz gençler ise onlara yönelik her türlü işbirliği için güçlerimizi birleştirmeliyiz. Gençlerimiz her şeyimiz. Onlara helal olsun böyle projeler."

2019 yılında faaliyete geçen Farika Kitaplı Kahve'de öğrenciler sessiz ve huzurlu ortamda ders çalışma imkanı bulurken, uzman psikologlar tarafından da sınav streslerine karşı danışmanlık hizmetlerinden de faydalanabiliyor.

Bakan Kasapoğlu, Farika Kitaplı Kahve'de Gençlerle BuluştuBakan Kasapoğlu, Farika Kitaplı Kahve'de Gençlerle BuluştuBakan Kasapoğlu, Farika Kitaplı Kahve'de Gençlerle BuluştuBakan Kasapoğlu, Farika Kitaplı Kahve'de Gençlerle BuluştuBakan Kasapoğlu, Farika Kitaplı Kahve'de Gençlerle Buluştu