Kadın KoordinasyonBilgieviKovidÇöp Konteynerleri

Baba-Oğul Yüzme Yarışı Renkli Görüntülere Sahne Oldu

geri
Gaziosmanpaşa Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında baba-oğul yüzme yarışı düzenledi. Baba ve oğulların havuzda kıyasıya yarışı renkli görüntülere sahne oldu.

"Yüzme bilmeyen kalmasın" sloganıyla çocukları bir buçuk ay boyunca okul bahçelerinde kurduğu açık havuzlarla buluşturan Gaziosmanpaşa Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile yüzme yarışı düzenledi. 7-14 yaş arasındaki çocuklar, kurulan portatif yüzme havuzunda babalarıyla birlikte şampiyonluk için kıyasıya bir mücadele verdi. Yarışmada dereceye giren çocuklara saat hediye edildi. Renkli görüntülere sahne olan yarışma drone ile havadan da görüntülendi.

Yarışmaya oğluyla katılan Eşref Demirci, "Bugün hem çocuklarımız eğlensin diye hem de Zafer Bayramımızı çocuklarla kutlayalım diye geldik. Eğlenceli güzel bir gün olsun. Yüzme yarışımız var, çocuklarımızla beraber yüzeceğiz" dedi.

Yarışmada 2'inci olan Mahir Kıvanç ise, "Bugün babamla yüzmeye geldik. 30 Ağustos çok mutluyuz, yarışacağız burada. Daha önce kaydolduk. Biz 1'inciliği bekliyorduk, 2'ncilik de iyi aslında. Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum" dedi.

30 Ağustos 2020 Pazar
Baba-Oğul Yüzme Yarışı Renkli Görüntülere Sahne OlduBaba-Oğul Yüzme Yarışı Renkli Görüntülere Sahne OlduBaba-Oğul Yüzme Yarışı Renkli Görüntülere Sahne OlduBaba-Oğul Yüzme Yarışı Renkli Görüntülere Sahne OlduBaba-Oğul Yüzme Yarışı Renkli Görüntülere Sahne OlduBaba-Oğul Yüzme Yarışı Renkli Görüntülere Sahne OlduBaba-Oğul Yüzme Yarışı Renkli Görüntülere Sahne Oldu