Kadın KoordinasyonBilgieviKovidÇöp Konteynerleri

Gaziosmanpaşa'da Koronavirüs Denetimleri Devam Ediyor

geri
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ilçede gerçekleştirilen koronavirüs denetimlerine katıldı. Başkan Usta, vatandaşlara sosyal mesafe, maske ve hijyen uyarısında bulundu.

İçişleri Bakanlığınca 81 il valiliğine gönderilen “Covid-19 tedbirleri” doğrultusunda Gaziosmanpaşa ilçesinde koronavirüs denetimleri yapıldı. Denetimlere Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da katıldı. Kaymakam Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Usta, kafe ve mağazalar ile yolcu otobüsü ve minibüslerini tek tek denetleyerek hijyen, maske ve sosyal mesafe konusunda uyarıda bulundu.

“HALK SAĞLIĞINI KORUMA HEDEFİ İÇİNDE ADIM ADIM DEVAM EDİYORUZ”

Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu, “Vatandaşlarımızın özellikle maskeye çok büyük bir şekilde riayet ettiklerini görmek, iş yerlerinde genel olarak alınmış olan tedbirlerin büyük bir kısmının yerine getirilmiş olduğunu görmekten mutluyuz. Bu denetimlerle, vatandaşlarımızın sağlığını, halk sağlığını koruma hedefi içinde adım adım devam ediyoruz. İnşallah bu salgın sıkıntısından ülkemiz, dünya en kısa zamanda kurtulur. Eksik olan bazı hususlarda da rehberlik faaliyetlerinde bulunuyoruz” dedi.

“İNSANLARIMIZ PANDEMİ SÜRECİNİ DİKKATE ALIYOR”

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ise, “Kurallara uyma oranı oldukça yüksek. İnsanlarımız bu pandemi sürecini dikkate almakla birlikte lüzumsuz sokakta dolaşmıyor. İş yerlerini lüzumsuz işgal etmiyor. Gaziosmanpaşa genelinde pandemi hemen hemen disipline edilmiş olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz” ifadelerini kullandı.

11 Ağustos 2020 Salı
Gaziosmanpaşa'da Koronavirüs Denetimleri Devam EdiyorGaziosmanpaşa'da Koronavirüs Denetimleri Devam EdiyorGaziosmanpaşa'da Koronavirüs Denetimleri Devam EdiyorGaziosmanpaşa'da Koronavirüs Denetimleri Devam EdiyorGaziosmanpaşa'da Koronavirüs Denetimleri Devam EdiyorGaziosmanpaşa'da Koronavirüs Denetimleri Devam EdiyorGaziosmanpaşa'da Koronavirüs Denetimleri Devam EdiyorGaziosmanpaşa'da Koronavirüs Denetimleri Devam Ediyor