Kadın KoordinasyonBilgieviKovidÇöp Konteynerleri

YKS Tercih Danışma Noktaları Öğrencilerin Hizmetinde

geri
Gaziosmanpaşa Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) tercih sürecinde üniversite adaylarına, uzman rehber öğretmenler eşliğinde ücretsiz danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da tercih danışma noktalarını ziyaret ederek gençlere başarılar diledi.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler üniversite tercihlerine çevrildi. Gaziosmanpaşa Belediyesi, gençlerin gelecekteki mesleklerini belirleyip, kariyerlerine yön verecekleri bu kritik süreçte üniversite adaylarını yalnız bırakmadı. Öğrencilerin doğru karar vermesine destek olmak amacıyla 500 Evler Caddesi ve Küçükköy Meydanı’nda YKS Tercih Danışma Noktaları kuruldu.

DOĞRU TERCİH İÇİN GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Gaziosmanpaşa Belediyesi Tercih Danışma Noktalarında rehber öğretmenler, YKS’ye giren gençlere, puan, başarı sıralaması, üniversite kontenjanı ve ilgi alanı gibi kriterlere göre, doğru bir şekilde yapabilmeleri için yardımcı oluyor. Öğrencilerin merak ettiği konular hakkında bilgiler veren öğretmenler, onların en doğru şekilde karar vermelerini sağlamak için tüm detayları göz önünde bulundurarak görüşmeler gerçekleştiriyor.

Tercih Danışma Noktaları, 14 Ağustos tarihine kadar 10.00-19.00 saatleri arasında öğrencilere hizmet vermeye devam edecek.

05 Ağustos 2020 Çarşamba
YKS Tercih Danışma Noktaları Öğrencilerin HizmetindeYKS Tercih Danışma Noktaları Öğrencilerin HizmetindeYKS Tercih Danışma Noktaları Öğrencilerin HizmetindeYKS Tercih Danışma Noktaları Öğrencilerin HizmetindeYKS Tercih Danışma Noktaları Öğrencilerin HizmetindeYks Tercih Danışma Noktaları Öğrencilerin Hizmetinde