Yıldıztabya Kentsel Dönüşüm Anahtar Teslim BannerYapılandırma Eylül BannerKentsel Planlar BannerAfet Yönetim Merkezi BannerGençlik Merkezi Banner

Sınavlarda Öğrencilerimizin Yanındayız

geri
20 Haziran’da gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesi okulları dezenfekte edip, girişlere el dezenfektanı üniteleri yerleştiren Gaziosmanpaşa Belediyesi, sınav günü okullarda su dağıtımı yaparak öğrencilerin yanında oldu. Belediye ekipleri, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için de okulları hazır hale getirmeyi sürdürüyor.

27-28 Haziran'da yapılacak olan YKS öncesi Gaziosmanpaşa Belediyesi, okulları dezenfekte etmeye devam ediyor. Öğrencilerin ve sınav yetkililerinin temas edebilecekleri sıralar, kapı kolları, masa ve sandalyeler detaylı biçimde ilaçlanırken, tüm sınıflar, koridorlar ve lavabolar dezenfekte edilerek steril hale getiriliyor. Koruyucu önlemlerle okulları sınava hazırlayan belediye, okul girişlerine de el dezenfektanları yerleştiriyor. 20 Haziran’da gerçekleştirilen LGS’de öğrenciler ve görevliler tedbirler eşliğinde güvenle sınava girmiş, sınav boyunca Gaziosmanpaşa Belediyesi ekipleri tarafından okullarda su dağıtımı yapılmıştı.

"ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİMİ VE SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Bu süreçte öğrencilerin sadece sınava odaklanmasını sağlamayı amaçladıklarını belirten Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, "Çocuklarımızın eğitimi ve sağlığı bizim için çok önemli. Aldığımız önlemlerle çocuklarımızın geleceğini şekillendirecek bu önemli sınav öncesi okullarımızı hazır hale getirdik. Gerek çocuklarımız gerekse görevlilerimizin sağlığı için belirlenen okullarımızda detaylı dezenfekte çalışması gerçekleştirdik. Ayrıca okullarımızın girişine el dezenfektanları yerleştirdik. Öğrencilerimizin, velilerimizin ve idarecilerimizin içi rahat olsun. Sınav günleri de süreci yakından takip ediyoruz. Tüm öğrencilerimize sınavlarda başarılar ve zihin açıklığı diliyorum" dedi.

Sınavlarda Öğrencilerimizin YanındayızSınavlarda Öğrencilerimizin YanındayızSınavlarda Öğrencilerimizin YanındayızSınavlarda Öğrencilerimizin YanındayızSınavlarda Öğrencilerimizin YanındayızSınavlarda Öğrencilerimizin YanındayızGaziosmanpaşa’da Okullar Sınavlar İçin HazırGaziosmanpaşa’da Okullar Sınavlar İçin HazırGaziosmanpaşa’da Okullar Sınavlar İçin HazırGaziosmanpaşa’da Okullar Sınavlar İçin HazırGaziosmanpaşa’da Okullar Sınavlar İçin HazırGaziosmanpaşa’Da Okullar Sınavlar İçin Hazır