Kadın KoordinasyonBilgieviKovidÇöp Konteynerleri

Mezarlıklar Bayram Sonrası Ziyaretlere Hazır

geri
Gaziosmanpaşa Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bu bayram boş kalan mezarlıkların bakım ve temizliğini yaparak bayram sonrasına hazır hale getirdi.

Korona virüs salgını nedeniyle 81 ilde arefe günü ve Ramazan Bayramı’nı kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı. Vatandaşların büyük çoğunluğu ahirete uğurladıkları yakınlarının kabir ziyaretlerini bayram sonrasına bıraktı. Gaziosmanpaşa Belediyesi de Ramazan Bayramı boyunca boş kalan ilçe mezarlıklarında bakım ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hep bir ağızdan edilen dualarla başladı. Ardından ekipler, mezarlıklarda hummalı bir temizlik çalışması yürüttü. Sokağa çıkma kısıtlaması süresince gerçekleştirilen çalışmalarda mezarlık alanlarında bulunan çöpleri toplayan ekipler, tüm yolları temizledi. Mezarlıkların içindeki yabani otları da keserek temizleyen ekipler, çevre düzenlemesi yaptı.

27 Mayıs 2020 Çarşamba
Mezarlıklar Bayram Sonrası Ziyaretlere HazırMezarlıklar Bayram Sonrası Ziyaretlere HazırMezarlıklar Bayram Sonrası Ziyaretlere HazırMezarlıklar Bayram Sonrası Ziyaretlere HazırMezarlıklar Bayram Sonrası Ziyaretlere HazırMezarlıklar Bayram Sonrası Ziyaretlere Hazır