Kadın KoordinasyonBilgieviKovidÇöp Konteynerleri

Eyüpsultan Belediyesi ile Ortak Bayram Temizliğimizi Yaptık

geri
Ramazan Bayramı öncesi Gaziosmanpaşa Belediyesi, komşu ilçe Eyüpsultan Belediyesi ile güçlerini birleştirerek ortaklaşa bayram temizliği yaptı. Bando takımı eşliğinde yapılan çalışmalara vatandaşlar da pencere ve balkonlarından alkışlarla destek verdi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında ilçe genelinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Gaziosmanpaşa Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi Eyüpsultan Belediyesi ekipleri ile birlikte bayram temizliği yaptı. Gaziosmanpaşa ve Eyüpsultan ilçelerinin sınır noktası olan Şükran Caddesi’nde yapılan çalışmalara iki belediyeden toplam 20 araç ve 50 personel katıldı. Dezenfekte işlemi yapan temizlik görevlilerine bando takımı da müzikle eşlik etti. Çalınan şarkılar eşliğinde oynayıp halay çeken temizlik ekipleri, Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlara moral verdi. Pencere ve balkonlarından çalışmaları izleyen vatandaşlar alkış tutarak temizlik ekiplerine destek oldu.

“ÇOK GÜZEL BİR KAYNAŞMA OLDU”

Eyüpsultan ve Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin ortaklaşa yürüttüğü temizlik çalışmasını 'iki kardeş ilçenin kaynaşması' olarak nitelendiren ilçe sakinlerinden Hüseyin Çırpıcı, "Çok güzel bir etkinlik oldu. Güzel bir kaynaşma yaşandı. İki kardeş ilçe burada birbiriyle kaynaştı. Çok takdir ettim. Çok memnun oldum. Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkmayarak devletin koyduğu kurallara uyacağız. Bu günler de geçer. Önemli olan kalıcı olmasın" dedi.

23 Mayıs 2020 Cumartesi
Eyüpsultan Belediyesi ile Ortak Bayram Temizliğimizi YaptıkEyüpsultan Belediyesi ile Ortak Bayram Temizliğimizi YaptıkEyüpsultan Belediyesi ile Ortak Bayram Temizliğimizi YaptıkEyüpsultan Belediyesi ile Ortak Bayram Temizliğimizi YaptıkEyüpsultan Belediyesi ile Ortak Bayram Temizliğimizi YaptıkEyüpsultan Belediyesi İle Ortak Bayram Temizliğimizi Yaptık