15 Temmuz ŞiirYksÇöp Konteynerleri

Sokağa Çıkma Kısıtlamasının İlk Gününde Sağlık Çalışanlarını Unutmadık

geri
4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde Gaziosmanpaşa Belediyesi, Koronavirüsle mücadelede yoğun emek harcayan sağlık çalışanlarına destek olmak için siperlik maske ve meyve dağıttı. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’ya teşekkürlerini ileten Gaziosmanpaşa İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ferah Cankıran, "Bizlere siperlikler vererek sağlığımızı korudular. Bizler sağlığımızı koruyalım ki daha çok sağlık dağıtalım" dedi.

Yeni tip Korona virüs (Covid-19) salgınıyla mücadelede fedakarca çalışan sağlık çalışanları, sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde de görevlerine devam ediyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde Gaziosmanpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanlarına yüz koruma siperliği ve meyve dağıttı. Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi bünyesinde 3D yazıcılarla haftada 350 adet üretilen yüz koruma siperleri ilçedeki sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak verilmeye devam ediyor.

"BİZLER SAĞLIĞIMIZI KORUYALIM Kİ DAHA ÇOK SAĞLIK DAĞITALIM"

Tüm çocukların bayramını kutladığını ifade eden Gaziosmanpaşa İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ferah Cankıran, "Öncelikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını dünya çocuklarına armağan eden Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e saygılarımızı sağlıkçılar adına sunuyoruz. Bizler 7/24 vatanımızın, milletimizin hizmetindeyiz ve bununla gurur duyuyoruz. Ekibimiz yılmadan sabah akşam evlere tedaviye gitmektedir. Ayrıca her zaman yanımızda olan Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne ve belediye başkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi arz etmek istiyorum. Bizlere siperlikler vererek sağlığımızı korudular. Bizler sağlığımızı koruyalım ki daha çok sağlık dağıtalım. Benim mesajım lütfen herkes evde kalsın. Bizler sizler için 7/24 görevimizin başındayız" diye konuştu.

24 Nisan 2020 Cuma
Sokağa Çıkma Kısıtlamasının İlk Gününde Sağlık Çalışanlarını UnutmadıkSokağa Çıkma Kısıtlamasının İlk Gününde Sağlık Çalışanlarını UnutmadıkSokağa Çıkma Kısıtlamasının İlk Gününde Sağlık Çalışanlarını UnutmadıkSokağa Çıkma Kısıtlamasının İlk Gününde Sağlık Çalışanlarını UnutmadıkSokağa Çıkma Kısıtlamasının İlk Gününde Sağlık Çalışanlarını UnutmadıkSokağa Çıkma Kısıtlamasının İlk Gününde Sağlık Çalışanlarını UnutmadıkSokağa Çıkma Kısıtlamasının İlk Gününde Sağlık Çalışanlarını Unutmadık