15 Temmuz ŞiirYksÇöp Konteynerleri

Ekiplerimiz Evlere Ekmek Dağıtımına Başladı

geri
Sokağa çıkma yasağının ilan edilmesinin ardından Gaziosmanpaşa Belediyesi ekipleri ve Vefa Sosyal Destek Grubu, vatandaşların ekmek taleplerini karşılamak için kapı kapı dolaşıp ekmek dağıtımı yapıyor.

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle Koronavirüs tedbirleri kapsamında 31 ilde getirilen 2 günlük sokağa çıkma yasağının ardından Gaziosmanpaşa Belediyesi, sokağa çıkamayan vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti. Bu kapsamda belediye ekipleri, Gaziosmanpaşa Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri ile birlikte vatandaşlara ekmek dağıtımına başladı. Ekipler, Gaziosmanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi'nin 444 0 467 numaralı telefonuna gelen talepler doğrultusunda sabanın ilk saatlerinden bu yana yoğun şekilde çalışıyor. 

Vatandaşların ekmek ihtiyacının yanı sıra ilaç ve temel ihtiyaçları da belediye ekipleri ve Vefa Sosyal Destek grupları tarafından temin edilerek sosyal mesafe kuralına uygun biçimde kapılarına teslim ediliyor. Belediye ekipleri, vatandaşlara panik yapmadan kurallara uymalarını ve evde kaldıkları sürede tüm ihtiyaçlarının karşılanacağı yönünde uyarılarda bulunuyor.

11 Nisan 2020 Cumartesi
Ekiplerimiz Evlere Ekmek Dağıtımına BaşladıEkiplerimiz Evlere Ekmek Dağıtımına BaşladıEkiplerimiz Evlere Ekmek Dağıtımına BaşladıEkiplerimiz Evlere Ekmek Dağıtımına BaşladıEkiplerimiz Evlere Ekmek Dağıtımına BaşladıEkiplerimiz Evlere Ekmek Dağıtımına BaşladıEkiplerimiz Evlere Ekmek Dağıtımına Başladı