Canakkale TurKentsel DönüsümTeşekkürler Gop 101 BannerGop Bel YapilandirmaYıldıztabya Mahallesi 2.Kısım 6B Bölgesi

Eypio 19 Mayıs Gençlik Konserinde Gaziosmanpaşalılarla Buluştu

Gaziosmanpaşa’da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, Eypio konseri ile hafta sonu da devam etti.

Rap müziğin sevilen isimlerinden Eypio, Gaziosmanpaşa Belediyesinin 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında düzenlediği konserde sevenleriyle buluştu. Gaziosmanpaşa Hükümet Konağı Meydanı’nda gerçekleştirilen konsere gençler başta olmak üzere her yaştan vatandaş yoğun ilgi gösterdi. Eypio’nun seslendirdiği şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden gençler, konser boyunca doyasıya eğlendi.

Programda gençlere hitap eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nızı kutluyorum. Bu akşam, burada çok değerli sanatçımızı sizlerle buluşturuyoruz. Gaziosmanpaşalı gençlerimize hizmet etmekten büyük keyif alıyoruz. Bu muhteşem coşkuyu, bu muhteşem kalabalığı burada yaşatan gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Konserin ardından Başkan Usta, Eypio’ya çiçek takdiminde bulundu. Program hep birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Eypio 19 Mayıs Gençlik Konserinde Gaziosmanpaşalılarla BuluştuEypio 19 Mayıs Gençlik Konserinde Gaziosmanpaşalılarla BuluştuEypio 19 Mayıs Gençlik Konserinde Gaziosmanpaşalılarla BuluştuEypio 19 Mayıs Gençlik Konserinde Gaziosmanpaşalılarla BuluştuEypio 19 Mayıs Gençlik Konserinde Gaziosmanpaşalılarla BuluştuEypio 19 Mayıs Gençlik Konserinde Gaziosmanpaşalılarla BuluştuEypio 19 Mayıs Gençlik Konserinde Gaziosmanpaşalılarla BuluştuEypio 19 Mayıs Gençlik Konserinde Gaziosmanpaşalılarla Buluştu