Ara Tatil Bilim BannerSanat Akademisi 2023 Kayıtları BannerAkademi Hazırlık Kursu BannerTumımarbasvurularibannerYapidenetimbasvurubanner

Çözüm Odaklı İletişim Merkezlerimizle Vatandaşlarımızın Yanındayız

Gaziosmanpaşa Belediyesi İletişim Merkezlerinde vatandaşlar, talep, öneri oluşturma, vergi borcu ödeme, beyan sorgulama, bilgi edinme gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirebiliyor, belediyenin kurs ve hizmetlerine kayıt yaptırabiliyor.

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ulaşılabilir belediyecilik anlayışıyla hizmete sunulan iletişim merkezleri, vatandaşların birçok hizmeti belediyeye gelmeden hızlı ve pratik şekilde yapabilmelerine imkan sağlıyor. Karadeniz, Mevlana ve Kazım Karabekir Mahallelerinde hizmet veren iletişim merkezlerinde Gaziosmanpaşalılar, talep ve öneri oluşturma, vergi borcu ödeme, beyan ve sicil sorgulama, bilgi edinme gibi birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Ayrıca vatandaşlar belediyenin spor, sanat ve eğitim kursları ile ücretsiz hizmetleri hakkında bilgi alıp, kayıt yaptırabiliyor. Hali hazırda 3 farklı noktada hizmet veren iletişim merkezlerinin önümüzdeki süreçte farklı mahallelerde de yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Gaziosmanpaşa'da çözüm odaklı yönetim anlayışını güçlendiren iletişim merkezleri, haftanın 7 günü 09.00-18.00 saatleri arasında vatandaşlara hizmet veriyor. 

Karadeniz Mahallesi İletişim Merkezi: Eski Edirne Asfaltı No:410 Metro Durağı Önü
Mevlana Mahallesi İletişim Merkezi: Yeşilpınar 838/1 Sk. No:6 Metro Durağı Önü
Kazım Karabekir Mahallesi İletişim Merkezi: Semt Konağı, 922 Sokak No:28

Çözüm Odaklı İletişim Merkezlerimizle Vatandaşlarımızın YanındayızÇözüm Odaklı İletişim Merkezlerimizle Vatandaşlarımızın YanındayızÇözüm Odaklı İletişim Merkezlerimizle Vatandaşlarımızın YanındayızÇözüm Odaklı İletişim Merkezlerimizle Vatandaşlarımızın YanındayızÇözüm Odaklı İletişim Merkezlerimizle Vatandaşlarımızın Yanındayız