15 Temmuz ŞiirYksÇöp Konteynerleri

Belediyeye Ait İşlemlerinizi Web Sitemizden Kolayca Yapabilirsiniz

geri

Gaziosmanpaşa Belediyesi, koronavirüs ile mücadele kapsamında vatandaşların belediye ile olan işlemlerini e-Belediye internet sayfası üzerinden yapması çağrısında bulundu. Gaziosmanpaşalılar, vergi borcu ödeme, imar ve işyeri ruhsat başvuruları, e-Eksper gibi birçok hizmete belediyeye gelmeden evlerinden kolayca ulaşabilecek.

Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görülen koronavirüs tehdidine karşı Gaziosmanpaşa Belediyesi tedbirler almayı sürdürüyor. Bu kapsamda koronavirüs salgınının yayılma riskini ve belediye binasında oluşabilecek yoğunluğu azaltmak amacıyla vatandaşlara e-Belediye sistemini kullanmaları önerildi. Buna göre vatandaşlar belediye binasına uğramadan evlerinden e-Belediye sistemini kullanarak online olarak birçok hizmete erişebilecek.

Gaziosmanpaşa’da ikamet eden vatandaşlar, e-Belediye internet sayfası üzerinden vergi borcunu sorgulatıp ödeme, imar ve işyeri ruhsat başvuruları, e-Eksper, sokak rayiçleri, çevre ve temizlik tarifeleri, bilgi ve belge sorgulama, dilekçelerinin cevabını görüntüleme gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirebiliyor. Bunun yanı sıra vatandaşlar, Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin 444 0 467 numaralı Çağrı Merkezi’nden talep ve şikayetlerini 7/24 iletebiliyor.

E-Belediye kullanım kılavuzu için tıklayın

31 Mart 2020 Salı