Akife Sesleniş BannerKasım Vergi ÖdemeGop Kart Banner

Yeryüzünde Daha Uzun Bir Yaşam

       Avrupa Birliği destekli proje kapsamında Litvanya, Danimarka ve Polonya’dan gelen misafirlerimiz ile proje paydaşımız 23 Nisan İlk ve Ortaokulu heyetine; 1. Sınıf Atık Getirme Merkezimizde atıkların toplanması, geri dönüşümü ve bertarafı hakkında bilgilendirme etkinliği gerçekleştirdik. Etkinlik sonrası misafirlerimizi Belediye Binamızda ağırladık.
       Ayrıca Belediye Başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta’nın katılımı ile proje paydaşımız okulda  eğitim verdiğimiz ‘’Çevre Elçisi” öğrencilerimizle birlikte yürüyüş gerçekleştirdik.      
  Daha yeşil, daha sağlıklı ve daha mutlu bir Dünya için el ele verdik.
Yeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir YaşamYeryüzünde Daha Uzun Bir Yaşam