Akife Sesleniş BannerKasım Vergi ÖdemeGop Kart Banner

Gençlik Merkezimiz Üniversite Yolunda Gençlerin Yanında

Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi, çok fonksiyonlu hizmet veren yeni binasında eğitim faaliyetlerini sürdürüyor. Uzman eğitmenlerle üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler, düzenlenen etkinliklerle sosyal yönden de destekleniyor.

Her yıl düzenlediği YKS hazırlık kurslarıyla öğrencilerin hedefledikleri üniversitelere yerleşmesine katkı sağlayan Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi, Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki yeni eğitim binasına taşındı. Bu yıl 268 öğrencinin eğitim gördüğü merkezde temel branş derslerinin yanı sıra uygulamalı eğitimler ve deneme sınavları düzenleniyor. Her çarşamba gerçekleştirilen deneme sınavlarında öğrencilere kendilerini ölçme ve değerlendirme imkanı sunuluyor. Düzenlenen spor organizasyonları, sanatsal faaliyetler ve gezilerle öğrencilerin farklı etkinliklerle tanışması ve kaynaşması sağlanıyor.

ÖĞRENCİLER HEM SINAVLARA HAZIRLANIYOR HEM DE SOSYALLEŞİYOR

900 m² alanda yer alan yeni gençlik merkezinde 5 adet derslik, müzik ve resim atölyesi, serbest çalışma alanı, oyun odası, basketbol sahası ve dinlenme alanları bulunuyor. Öğrenciler derslerden arda kalan zamanlarda konsol oyunları ve sosyal etkinlikler ile keyifli vakit geçiriyor. Ücretsiz internet hizmetinin sunulduğu gençlik merkezinde öğrencilere uzman danışmanlar tarafından rehberlik hizmeti de veriliyor.

Gençlik Merkezimiz, Üniversite Yolunda Gençlerin YanındaGençlik Merkezimiz,Üniversite Yolunda Gençlerin YanındaGençlik Merkezimiz,Üniversite Yolunda Gençlerin YanındaGençlik Merkezimiz,Üniversite Yolunda Gençlerin YanındaGençlik Merkezimiz,Üniversite Yolunda Gençlerin YanındaGençlik Merkezimiz,Üniversite Yolunda Gençlerin YanındaGençlik Merkezimiz,Üniversite Yolunda Gençlerin YanındaGençlik Merkezimiz, Üniversite Yolunda Gençlerin Yanında