Akife Sesleniş BannerKasım Vergi ÖdemeGop Kart Banner

Babalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç Attılar

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin, Babalar Günü’nde düzenlediği "Baba-Çocuk Yüzme Şenliği" renkli görüntülere sahne oldu.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Babalar Günü dolayısıyla "Baba-Çocuk Yüzme Şenliği" düzenledi. Gaziosmanpaşa Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde düzenlenen etkinliğe 100 baba-çocuk olmak üzere toplamda 200 kişi katıldı. Yaş gruplarına göre 5 kategoride düzenlenen yarışmalarda, erkek çocuklar ve kız çocuklar, kendi kategorilerinde babalarıyla birlikte şampiyonluk için kıyasıya mücadele etti. Yarışmaların ardından dereceye girenlere madalya verildi.

“BAKTIM ARTIK YÜZEBİLİYORMUŞ, DAHA ÇOK SEVİNDİM”

Etkinliğe oğlu Rüzgar Kerim Aksu ile birlikte katılan Mehmet Aksu, “Çok mutluyuz gerçekten. Pandemiden dolayı gidemiyorduk zaten, göremiyorduk çocuğumuz nasıl yüzüyor diye. O yüzden çok sevinçliyim. Baktım artık yüzebiliyormuş, daha çok sevindim” dedi. 

Etkinliğe katılan Bayram Kaplan, “Babalar Günü dolayısıyla Gaziosmanpaşa Belediyemizin düzenlemiş olduğu bu etkinliğe oğlumla birlikte katılmayı düşündük, çok güzel geçiyor. Çok iddiamız yok, eğlenmeye geldik” dedi.

Babalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç AttılarBabalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç AttılarBabalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç AttılarBabalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç AttılarBabalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç AttılarBabalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç AttılarBabalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç AttılarBabalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç AttılarBabalarıyla Birlikte Şampiyonluğa Kulaç Attılar