Bilim Gaziosmanpaşa Yeni Dönem Kayıtları BannerDoğa Yürüyüşü Banner29 Ekim Cumhuriyet Koşusu BannerE-Spor Banner 2022Spor Merkezi Kayıtları Başladı

Mezarlıklar Bayram Ziyaretlerine Hazır

geri
Gaziosmanpaşa Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi ilçedeki mezarlıklarda kapsamlı şekilde temizlik ve düzenleme çalışması gerçekleştirerek, mezarlıkları bayram ziyaretlerine hazır hale getirdi.

Ramazan Bayramı hazırlıklarını ilçe genelinde sürdüren Gaziosmanpaşa Belediyesi, mezarlıklarda yıl boyunca düzenli olarak gerçekleştirdiği bakım ve temizlik işlerini yoğunlaştırdı. Bu kapsamda Gaziosmanpaşa Belediyesi Sıfır Atık Müdürlüğü ekipleri, mezarlıklarda temizlik ve çevre düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Mezarlık alanlarındaki çöpleri toplayan ekipler, ardından tüm yolları süpürüp, temizledi. Son olarak mezarlıkların içerisinde bulunan yabani otlar temizlendi ve bakım yapıldı.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Mezarlıklarımızda rutin olarak gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerimize bayram vesilesiyle hız kazandırdık. Vatandaşlarımızın, ebediyete uğurladıkları yakınlarının kabirlerini temiz ve huzurlu bir ortamda ziyaret edebilmeleri için ilçemizdeki mezarlıklarda ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor” diye konuştu.
Mezarlıklar Bayram Ziyaretlerine HazırMezarlıklar Bayram Ziyaretlerine HazırMezarlıklar Bayram Ziyaretlerine HazırMezarlıklar Bayram Ziyaretlerine HazırMezarlıklar Bayram Ziyaretlerine Hazır