Yaz Tatili Bilim Gaziosmanpaşa BannerSıfır Atık Lansman Banner

Gaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle Buluşturuyor

geri
Gaziosmanpaşa Kitap Fuarı, birbirinden değerleri yazarları, kitapseverlerle bir araya getirmeye devam ediyor. Düzenlenen imza günleri ve söyleşilere vatandaşlar, yoğun ilgi gösteriyor.

2 Nisan’da kapılarını açan Gaziosmanpaşa Kitap Fuarı, İstanbulluları, kitapların dünyasında renkli bir yolculuğa çıkarıyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde, belediye bahçesinde düzenlenen fuar, her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. 32 yayınevi ve binlerce eserin yer aldığı fuarda kitapseverler, düzenlenen imza günleri ve söyleşilerde ünlü yazarlarla buluşma imkanı buluyor.

Kitap fuarı kapsamında; Serdar Tuncer, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hatice Kübra Tongar ve Dursun Ali Erzincanlı hem keyifli söyleşiler gerçekleştirdi hem de sevenlerine imza dağıttı. Fantastik ve gençlik edebiyatı kategorilerinde yazdığı eserlerle ünlenen Esra Bahadır Cesar ve çocuk kitaplarının sevilen yazarı Nehir Aydın Gökduman da imza günlerinde okurlarıyla buluştu.

İmza günleri; 23 Nisan saat 16.00’da Kahraman Tazeoğlu, 25 Nisan saat 21.00’da Mine Sota ve 29 Nisan saat 21.00’da Sinan Yağmur ile devam edecek.

Edebiyat ve kitap tutkunları, 29 Nisan’a kadar Gaziosmanpaşa Kitap Fuarı’nı ziyaret edebilirler.

Gaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle BuluşturuyorGaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle BuluşturuyorGaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle BuluşturuyorGaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle BuluşturuyorGaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle BuluşturuyorGaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle BuluşturuyorGaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle BuluşturuyorGaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle BuluşturuyorGaziosmanpaşa Kitap Fuarı, Ünlü Yazarları Kitapseverlerle Buluşturuyor