Kamp BannerYaz Tatili Bilim Gaziosmanpaşa BannerSıfır Atık Lansman Banner

Şehit Aileleri ve Gaziler, “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” Filminde Buluştu

geri
“Kesişme: İyi ki Varsın Eren” sinema filmini izleyen Gaziosmanpaşalı şehit aileleri ve gaziler, duygu dolu anlar yaşadı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen sinema etkinliğinde şehit aileleri ve gaziler, “Kesişme: İyi Ki Varsın Eren” filminde bir araya geldi. Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da etkinliğe katılarak, şehit aileleri ve gazilerle birlikte filmi izledi. 2017'de Trabzon Maçka'da terör saldırısında şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in öyküsünü anlatan filmi izleyenler duygusal anlar yaşadı. 

Eren Bülbül’ün milletimizin kalbinde her zaman kahramanlığıyla hatırlanacağını ifade eden Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Şehitlerimizin değerli aileleri ve gazilerimiz ile küçücük bir yüreğe engin bir vatan sevgisi sığdıran bir kahramanın hikayesini, "Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filmini izledik. Bu vesileyle tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, gazilerimizi minnetle anıyorum” dedi.

Şehit aileleri ve gaziler de filmi çok beğendiklerini belirtirken, etkinliğin düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Şehit Aileleri ve Gaziler, “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” Filminde BuluştuŞehit Aileleri ve Gaziler, “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” Filminde BuluştuŞehit Aileleri ve Gaziler, “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” Filminde BuluştuŞehit Aileleri ve Gaziler, “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” Filminde BuluştuŞehit Aileleri Ve Gaziler, “Kesişme: İyi Ki Varsın Eren” Filminde Buluştu