Yıldıztabya Kentsel Dönüşüm Anahtar Teslim BannerKentsel Planlar BannerFarika 2 BannerKentsel Dönüşüm İle Geleceği İnşa Ediyoruz

Geleceğin Sanatçı Adayları Yetenek Sınavında Performanslarını Sergiledi

geri
Her yıl gençlere konservatuvar ve güzel sanatlar fakültelerinin kapılarını aralayan Gaziosmanpaşa Sanat Akademisi’nde yeni dönem heyecanı başlıyor. Düzenlenen yetenek sınavlarında başarılı olan öğrenciler, uzman eğitmenlerle konservatuvar ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlanacak.

Gaziosmanpaşa Sanat Akademisi’nin 2021-2022 yılı konservatuvar ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu için yetenek sınavları yapıldı. Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen sınavlarda adaylar müzik, tiyatro ve resim alanında performanslarını sergiledi. Değerlendirmelerde başarılı bulunan adaylar, sonuçların açıklanmasıyla hazırlık kurslarına kesin kayıt yaptırmaya hak kazanacak. Kayıt döneminin ardından öğrenciler, akademik düzeyde eğitimlerle üniversitelerin konservatuvar ve güzel sanatlar fakülteleri sınavlarına hazırlanacak.

MÜZİK, TİYATRO VE RESİM EĞİTİMLERİ VERİLECEK

Sanat akademisinde; 11 ve 12. sınıf öğrencileri ile 24 yaş altı gençlere konservatuvar tiyatro bölümüne hazırlık, 4, 8, 12. sınıflar ile 23 yaş altı gençlere müzik eğitim fakültesi ve konservatuvar müzik bölümüne hazırlık kursları düzenlenecek. Ayrıca 7, 8, 11 ve 12. Sınıf öğrencileri için güzel sanatlar akademisi ve resim iş öğretmenliği bölümüne hazırlık eğitimleri verilecek.

Geleceğin Sanatçı Adayları Yetenek Sınavında Performanslarını SergilediGeleceğin Sanatçı Adayları Yetenek Sınavında Performanslarını SergilediGeleceğin Sanatçı Adayları Yetenek Sınavında Performanslarını SergilediGeleceğin Sanatçı Adayları Yetenek Sınavında Performanslarını SergilediGeleceğin Sanatçı Adayları Yetenek Sınavında Performanslarını SergilediGeleceğin Sanatçı Adayları Yetenek Sınavında Performanslarını Sergiledi