İlan Reklam VergiSanat Akademisi Yeni Dönem Kayıtları BaşlıyorSıfır Atık Lansman Banner2022BannerPazar Yeri Banner

Gaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda Buluştu

geri
Gaziosmanpaşa Belediyesi Sanat Akademisi, 16 mahallenin tamamında düzenlediği konser, tiyatro, çocuk etkinlikleri ve atölyelerle her yaştan vatandaşı sanatla buluşturdu. Programlara Gaziosmanpaşalılar yoğun ilgi gösterdi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, her yaştan vatandaşı sanatla buluşturmak için "16 Mahallede 16 Sanat Şenliği" isimli programlar düzenledi. Bu kapsamda ilçede birçok park ve meydan açık hava sahnesine dönüştürülerek, ücretsiz kültür sanat etkinlikleri gerçekleştirildi. Etkinliklere katılan vatandaşlar, Gaziosmanpaşa Belediyesi Sanat Akademisi tarafından düzenlenen konser, tiyatro ve sahne etkinlikleriyle mahallelerinde sanat dolu akşamlar geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Çocuklar ise eğitici atölye çalışmaları, çocuk oyunları ve çeşitli sürprizlerle doyasıya eğlendi.

“KOMŞULUK KÜLTÜRÜ AÇISINDAN ÇOK KIYMETLİ”

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Yaz sezonunda köyüne gidemeyen, tatile gidemeyen, başka etkinlik yapamayan çocuklarımız bu etkinliklerde eğlenme imkanı buldu. Aynı zamanda bizler de atölye çalışmalarıyla çocuklarımızın yeteneklerini ve yaptıkları o güzel eserleri gördük. Vatandaşlarımızın komşularıyla birlikte bu etkinliklere katılması, birlikte keyifli vakit geçirmesi, çok önemsediğimiz komşuluk kültürü açısından da çok kıymetli. İnşallah kültür-sanat etkinlikleriyle ilçemizdeki her bir vatandaşımıza ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Gaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda BuluştuGaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda BuluştuGaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda BuluştuGaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda BuluştuGaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda BuluştuGaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda BuluştuGaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda BuluştuGaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda BuluştuGaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda BuluştuGaziosmanpaşalılar, Sanat Dolu Akşamlarda Buluştu