İlan Reklam VergiSanat Akademisi Yeni Dönem Kayıtları BaşlıyorSıfır Atık Lansman Banner2022BannerPazar Yeri Banner

Gaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet Şöleni

geri
Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından sünnet ettirilen bin 300 çocuk, geleneksel sünnet şöleninde doyasıya eğlendi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel sünnet şöleninde bin 300 çocuk sünnet oldu. Hastanelerde sağlık kontrollerinden geçirildikten sonra uzman hekimler tarafından sünnet ettirilen çocuklar, sünnet şöleninde buluştu. Gaziosmanpaşa Millet Bahçesi'nde düzenlenen programa aileleriyle birlikte katılan minikler gönüllerince eğlendi. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da etkinliğe katılarak, sünnet olan çocuklarla hatıra fotoğrafı çekildi.

Etkinlikte konuşma yapan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, pandemi koşullarında zamanı kısıtlı tutarak sünnet şöleni coşkusunu paylaştıklarını söyledi. Usta, "Bu gün sizlerle birlikte Gaziosmanpaşa'nın Millet Bahçesi olan bu güzel mekan güzelliğine güzellik kattı. Sizleri bizlerle buluşturan ailelerinize teşekkür ediyorum. Bugün pandemi koşullarıyla zamanı kısıtlı tutarak bu coşkuyu sizlerle paylaşmak istedik. Her yıl yaptığımız bu sünnet şölenimizin yanında bundan sonra kültürde sanatta ve sporda etkinlik yapalım diyorum.  2021-2022 eğitim öğretim yılının başarılı geçmesini diliyorum. Sağlıklı, huzurlu yaşam diliyorum. Sağlıcakla kalın" diye konuştu.

6 yaşındaki oğlunu sünnet şölenine getiren Yasemin Özdemir heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getirdi. Özdemir, " İlk göz ağrım o yüzden çok heyecanlı ve çok mutluyum. Mısır sırasına girdik, pamuk şeker aldık. Günümüz güzel geçiyor şu an. Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz böyle bir etkinlik düzenlediği için" ifadelerini kullandı.

Ailesiyle birlikte etkinliğe gelen 10 yaşındaki Emre Dursun ise etkinlikte yaptıklarını anlattı. Dursun, "Pamuk şeker yedim. Mısır aldım. Burada çok eğleniyorum. Bu programı düzenlediği için Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim" şeklinde konuştu.
Gaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet ŞöleniGaziosmanpaşa'da 1.300 Çocuğa Muhteşem Sünnet Şöleni