Ali ÇAĞRICI

    İnşaat Yüksek Mühendisi Ali ÇAĞRICI, 1981 yılında Sivas’ın Altınyayla İlçesine bağlı Taşlıhüyük köyünde doğdu. İlköğretimi, Orta öğretimi ve Liseyi Sivas’ta tamamladı. 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2006-2008 yılları arasında yabancı dil eğitimi almak için gittiği İngiltere’de yaşadı. Yıldız Teknik Üniversitesi Ulaştırma Anabilim Dalında “İnşaat Ve Yıkıntı Atıklarından Elde Edilen Geri Dönüşüm Malzemelerinin Karayolu Üstyapısında Kullanımı” konulu tezini tamamlayarak yüksek mühendis ünvanı aldı.

    2008 yılı sonlarında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde memuriyet hayatına başladı. Sırasıyla Birim Fiyat ve Standartlar Müdürlüğünde ve Yapı İşleri Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi, Tesisler Bakım ve Onarım Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

    Üniversite yıllarında birçok Sivil Toplum Kuruluşunda görev aldı. Uzun Yıllar Sivaslılar Vakfı Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı.

    24.09.2014 te Gaziosmanpaşa Belediyesinde Teknik Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen İnşaat Yüksek Mühendisi Ali ÇAĞRICI ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

    E-Posta :  alicagrici@gaziosmanpasa.bel.tr